Sooja pesu Thermowave termopüksid 2 in 1

29.03 + KM 22%

Teeni 58 punkti selle toote ostuga.

THERMOWAVE termopüksid 2 in 1 on valmistatud kahest kangakihist: seesmiseks kihiks on funktsionaalne polüester ja pealiskihiks polüesterniidiga läbiõmmeldud puuvill. Ainulaadne kude moodustab rombikujulised soojust isoleerivad õhutaskud. 2 in 1 termopüksid kaitsevad külma eest ega takista liikumist, sobides ideaalselt välitöödeks ja aktiivse elustiili harrastamiseks.

Materjal: Thermowave funktsionaalne polüesterkangas sobib kandmiseks väga mitmesuguste tegevuste juures, mille kestel viibitakse jaheda või pakaselise ilmaga õues. 100% funktsionaalse polüestri kiududest valmistatud kangas on eriti heade niiskust aurustavate omadustega. Lisaks ainulaadsele kangakoele on Thermowave’i polüesterkangast pesul suurepärased soojust isoleerivad omadused, see on pehme, kerge ja väga mugav. Kõik need hüved, millele lisandub hõlbus hooldatavus, teevad meie polüesterpesust suurepärase valiku intensiivseteks füüsilisteks tegevusteks madalatel temperatuuridel. Kõik Thermowave’i funktsionaalsest polüestrist valmistatud pesuesemed on varustatud hõbedaioone sisaldava sisekihiga, mis hävitab ebameeldivaid kehalõhnu tekitavad bakterid.

Soovitav järgmiste tegevuste juures: välitööd, sportimine, kalastamine.

  • Kanga koostis: 100% polüester sisekiht/ 100% puuvill väliskiht
  • Heade soojusisolatsiooni omadustega;
  • Eraldab niiskust ja kuivab kiiresti;
  • Ei piira liikumisvabadust ega ärrita nahka
Kasuta 3542 punkti selle toote ostmiseks!
Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Thermowave 2IN1 termopesu

Pesukomplekt 2IN1 on valmistatud kahest kangakihist: seesmiseks kihiks on funktsionaalne polüester ja pealiskihiks polüesterniidiga läbiõmmeldud puuvill. Ainulaadne kude moodustab rombikujulised soojust isoleerivad õhutaskud. 2IN1 pesukomplekt kaitseb külma eest ega takista liikumist, sobides ideaalselt välitöödeks ja aktiivse elustiili harrastamiseks.

Materjal: Thermowave’i funktsionaalne polüesterkangas sobib kandmiseks väga mitmesuguste tegevuste juures, mille kestel viibitakse jaheda või pakaselise ilmaga õues. 100% funktsionaalse polüestri kiududest valmistatud kangas on eriti heade niiskust aurustavate omadustega. Lisaks ainulaadsele kangakoele on Thermowave’i polüesterkangast pesul suurepärased soojust isoleerivad omadused, see on pehme, kerge ja väga mugav. Kõik need hüved, millele lisandub hõlbus hooldatavus, teevad meie polüesterpesust suurepärase valiku intensiivseteks füüsilisteks tegevusteks madalatel temperatuuridel. Kõik Thermowave’i funktsionaalsest polüestrist valmistatud pesuesemed on varustatud hõbedaioone sisaldava sisekihiga, mis hävitab ebameeldivaid kehalõhnu tekitavad bakterid.

Lisainfo

Suurus

S, M, L, XL, XXL, XXXL

Brand

Thermowave

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…