MEIST

Oleme Sinu partner töös ja ohutuses, kes oskab kuulata, hinnata, järeldada, soovitada!

Kujundame oma sortimendi lähtuvalt oma klientide vajadustest, nii et ka nõudlikum töötaja tunneks ennast mugavalt ja turvaliselt.

Me keskendume Sinu tööspetsiifikale.

Meid huvitab millega Sina tegeled, mis on Sinu töö eripärad! Ja keskendume ainult sellele!

Miks käib spetsiifiline töö ja sellele vastav ohutus käsikäes?

«Töötervishoiu ja tööohutuse seadus» § 3 lõige 5.

Ärimaailmas on ettevõtte juhi või vastutava töötajana Sinu seaduslik kohustus tagada oma töötajate maksimaalne tööohutus ja turvalisus.

Loe seadusest lähemalt:

Turvaline töökeskkond

Turvaline töökeskkond, ergonoomilised töövahendid, hoolikalt valitud isikukaitsevahendid ning tööriided tagavad kõrgema tööhõive ning töötulemused, mis omakorda aitab kaasa Sinu ettevõtte majandustulemuste kasvule

Mainekujundaja

Jah, Sinu ettevõtte töötajad ON Sinu ettevõtte mainekujundajad. Rebenenud, määrdunud või üldse ilma isikukaitsevahenditeta tööjõud kahjustab Sinu ettevõtte mainet - nii uute potentsialsete kolleegide kui ka koostööpartnerite silmis

Kiired tarned, lai valik, märkimisväärne laoseis

Meilt enne kella 15:00 tellitud tooted on meie esinduskaupluses saadaval järgmisel päeval kella 12-ks, kuhu saab neile mugavalt järele tulla. Kui soovid tarnet enda määratud aadressil siis sinna jõuap kaup kas järgmisel või siis ülejärgmisel päeval. See sõltub sinu asukohast. Laos on pidevalt üle 3000 erineva variatsiooniga toote. Kui sa ei leia meie e-poest sobivat toodet, siis helista +372 523 6196 ja küsi lisa.