KAPITEENUS

Kapiteenus on terviklahendus isikukaitsevahendite –  nagu näiteks kindad, respiraatorid, kaitseprillid, tööjalatsid, kiivrid jmt – hoiustamiseks ja jaotamiseks.

Teenuse riistvaraks on vastupidav ja robustne igasse töökeskkonda sobilik metallkapp ning selle lukusüsteemi kontrolliv sõrmejäljelugeja.

Riistvara hoiab töös kohandatud tarkvara, mis registreerib ja salvestab kõik logid isikupõhiselt  kuupäevaliselt ja kellaajaliselt. Kapis paiknevatele toodetele saavad ligi ainult oma sõrmejälje registreerinud töötajad. Kapiuksed avanevad sõrmejälje peale.

Lisaks sellele on tarkvaras võimalik genereerida raporteid, mis on võrdväärsed nõutud isikukaitsevahendite registrile.

Tänu sellele on alati hea ülevaade kasutajatest, kes mingil põhjusel ei  kasuta neile ettenähtud isikukaitsevahendeid.

Tellides meilt kapiteenuse tagame, et kapis oleks alati kokkulepitud kogus isikukaitsevahendeid, nende tellimisega ei ole teil enam vaja tegeleda, saate keskenduda oma põhitegevusele.

Ning mis kõige olulisem, kui teie kulu isikukaitsevahenditele katab ära kapiteenusega kaasnevad püsikulud, siis on see teenus Teile TASUTA.

Kui soovid meie kapiteenuse kohta rohkem infot, siis kirjuta meile e-kiri: info@tooohutuspartner.ee või helista +372 523 6196 ja tuleme ja räägime teile sellest lähemalt.