DUNLOP PUROFORT FieldPro PROFESSIONAL PU turvakummikud

55.73 + KM 20%

Teeni 111 punkti selle toote ostuga.

UNLOP PUROFORT FieldPRO PU turvakummikud S5, CI CR SRC on valmistatud mikrovahustatud polüuretaanist. Purofort® on ainulaadne materjal, milles on miljoneid kõrgsurve all ühtlaselt jaotatud õhutaskuid. See on üsna ainulaadne, kuna Dunlop on maailmas ainus PU saabaste tootja, kes kasutab oma tootmises kõrgsurvetehnoloogiat. Tänu ühtlaselt jaotatud miljonitele õhutaskutele tagab Purofort äärmiselt hea soojaisolatsiooni, hoides jalgu soojana ka kõige külmemates tingimustes (kuni -20°C).

DUNLOP PUROFORT FieldPRO turvakummikute omadused on paremad kui naturaalsest kummist ning primitiivsest polüuretaanist kummikutel. Purofort saapad on kuni 35% kergemad kui PVC, kummi või teistest konkureerivatest PU materjalidest saapad. Kummikutel on õlikindel ning väga hea haarduvusega välistald. Lõikekaitsega kummikutel on terasest varvastekaitse ja naelatõke.

Kaalult kergete ja hästi painduvate turvakummikute valmistamisel on kasutatud uuenduslikku Snug Fit tehnoloogiat, mis tagab suurepärase sobivuse. Eelistatuim valik põllumeeste hulgas!

Dunlop Purfort FieldPRO PU turvakummikud vastavad EN ISO 20345: 2011 turvajalatsi standardile. 

  • EN ISO 20345:2011, S5 CI CR SRC
  • Varvastekaitse: teras
  • Naelatõkke: teras
  • Saapa välisosa ja talla materjal – Purofort®
  • Õli- ja libisemiskindel välistald kergelt puhastatava profiiliga
  • Sobivad kandmiseks kuni -20°C temperatuuriga
  • CI: külmaisolatsiooniga
  • CR: lõikekaitsega
  • SRC (SRA+SRB): Libisemiskindel välistald naatriumlaurüülsulfaadiga libestatud keraamilisel plaadil ja glütserooliga libestatud metallpõrandal

Purofort® on ainulaadne materjal, mille töötas Dunlop välja 1980. aastal. Purofort® materjalil on miljoneid ühtlaselt jaotatud õhutaskuid, mis muudavad saapad eriti kergeks ja termiliselt isoleerivaks. Selle ristseotud struktuur annab paindlikkuse ja tugevuse. Vaadake filmi, et näha, kuidas Purofort teile kauakestvat mugavust pakub.

Puhasta
Kasuta 6688 punkti selle toote ostmiseks!
Tootekood: 9PUSA Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

 

 

Lisainfo

Suurus

36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48

Brand

Dunlop

Dunlop® on juhtiv globaalne turvajalatsite tootja. Enam kui 50-s riigis üle maailma pakuvad nad mugavat ja turvalist jalatsit inimestele ja töötajatele sellistes sektorites nagu põllumajandus ja kalandus, toiduainetööstus, kaevandused ja teisedki valdkonnad. Jätkusuutlik innovatsioon ja paras ports käsitööd muudavad Dunlopi jalatsid parimaks tööjalatsiks maailmas pakkumaks sellist kaitset ja mugavust mida selle kandja väärib.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.