Antimikroobne korduvkasutatav näomask Portwest CV33

3.50 + KM 20%

Teeni 7 punkti selle toote ostuga.

Kolmekihiline korduvkasutatav näomask antimikroobse viimistlusega. Tapab 99,9% bakteritest ja kontrollib arvukalt lõhna põhjustavaid mikroorganisme, mis võivad nahaga kokkupuutel ja pesemisel kiududesse koguneda. Sisemine puuvillane riie kogu päeva mugavuse tagamiseks. Elastsed reguleeritavad kõrva-aasad. Masinpestav 60 kraadi juures. Lamedaks volditud mask on pakitud eraldi kilekotti.

  • Korduvkasutatav ja masinpestav 60 kraadi juures(max.50 korda)
  • 100% puuvillane hingav sisemine kangas tagab mugavuse kogu päevaks
  • Antimikroobne toime tapab 99,9% baktereist
  • Kontrollib arvukalt lõhna põhjustavaid mikroorganisme, mis võivad nahaga kokkupuutel ja pesemisel koguneda kiududesse.
  • Hoiab näo värske, kuiva ja lõhnavaba
  • Puuvilla pehme puudutus tagab kasutajamugavuse

Kolmekihilise korduvkasutatava näomaski eesmärk on püüda kinni võimalikult palju maskikandja süljepiisakesi, mis võivad viirusi ja baktereid teistele edasi kanda. Ilma maskita võivad osakesed köhimisel ja aevastamisel levida mitme meetri kaugusele, näomask vähendab seda ohtu. Näomaski eesmärk pole kaitsta kandjat õhus levivate bakterite või viiruseosakeste sissehingamise eest.

Enne maski paigaldamist tuleb alati enne käed sooja veega puhtaks pesta ja/või desinfitseerida vältimaks nakkustekitaja kandmist näole.

NB! Kolmekihiline korduvkasutatav näomask ei ole isikukaitsevahend ega kaitse kandjat tolmu ega muude kahjulike ainete sisse hingamise eest!

 

Puhasta
Kasuta 420 punkti selle toote ostmiseks!

Lisainfo

Värvus

Must, HAll, Sinine

Brand

Portwest

Portwest valikusse kuulub lai valik töö- ja kaitseriideid, turvajalatseid, töökindaid, isikukaitsevahendeid ja muid ohutusvaldkonnaga seonduvaid tooteid. https://www.facebook.com/portwest/videos/2070553139897606/

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.